2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Sosis Kızartma Makinası

Kullananların tavsiyesi hot dog sosisi kızartma makinası modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla sosis kızartma pişirme makinası toptan fiyat listesi sosis kızartma makinası teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Sosis Kızartma Makinası SKM 7:Büfelerde okul fabrika işyeri kantinlerinde sosis kızartmakta kullanılan sanayi tipi sosis kızartma sosisli sandviç sosisinin hazırlanması için sosis kızartma makinasıdır - Sosis kızartma makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.082,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sosis Kızartma Makinası SKM 7

* Ölçüler: 65x66x31 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli ölçüleri: 40x50x24 cm
* Güç: 2000 Watt
* Gerilim: 230 Volt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Akım: 4,35 A
* Hacim: 0,048 m³
* Ağırlık: 8,5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Otomatik, ayarlanabilir termostatlıdır
* Ürününüzü istenilen sıcaklıkta tutar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürününüzü yakmaz ve karıştırma gereği duyulmaz
* 1/2 100 mm gn küvet için uygundur
* Benmari yöntemiyle ısıtılmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 boru ayrı , diğer 4 boru ayrı olmak üzere iki kademeli çalıştırma imkanına sahiptir

Sosis Kızartma Makinası SKM 7:Hotdog sosisli yapmak sosisli ve sandviç yapmak için sosisleri kızartmakta kullanılan bu endüstriyel sosis kızartma makinasının imalatı paslanmaz krom çelik malzemeden yapılmış olup son derece kalitelidir - Sosis kızartma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok