2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Çift Kazanlı Filtre Kahve Makinesi

İmalatçısından en kaliteli filtre kahve demleme makineleri modelleri fabrikalarda, toplu işçilerin bulunduğu ofislerde, yemekhanelerde kullanıma en uygun hızlı filtre demleme kahve makinesi fabrikası üreticisinden çift kazanlı filtre kahve makinesi satış
Çift Kazanlı Filtre Kahve Makinesi 1007173-CB 2X40:2 farklı 40 litrelik kazana sahip profesyonel endüstriyel filtre kahve demleme makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan çift kazanlı filtre kahve makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı büyük filtre kahve makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu kahve demleme süresini gösteren filtre kahve makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı kazanlarının temizlenmesi son derece kolaydır. Çift kazanlı filtre kahve makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 80.883,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Çift Kazanlı Filtre Kahve Makinesi 1007173-CB 2X40

 * Kazanlı filtre kahve makinesinin bakımı ve kullanımı kolaydır
 * Paslanmaz kasaya sahiptir
 * Ön ıslatma ve darbeli demlemeyle kahve hızlı hazırlanır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Dokunmatik ekranı sayesinde hızlı ve kolay erişim
 * Kahve hazır sinyali ve ekran bildirimi
 * Demleme sürecini önceden programlamak için zamanlayıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Güçlü ısı yalıtımlı, çift cidarlı paslanmaz çelik kazan
 * Sentetik filtre tutucular
 * 180 lt üretim kapasiteli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Voltaj: 400V - 3N / 50-60 Hz
 * Güç: 18375 W
 * Net ölçüleri: 1320x685x975 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Profesyonel filtre kahve makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (şalteri, düğmesi, boiler valfleri, contası, kazanı, selenoidi, su seviye probları, yayı, vidası v.b. kahve makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal çift kazanlı filtre kahve makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kahve makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize filtre kahve makinesi bakımını tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel çift kazanlı filtre kahve makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Çift Kazanlı Filtre Kahve Makinesi 1007173-CB 2X40:Yüksek musluk mesafesi sayesinde doğrudan termosa dolum yapabilen filtre kahve makinesi çeşitlerinden 2 adet 40 litrelik kazana sahip filtre kahve demleme makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış toplu alanlarda kullanışlı filtre kahve demleme makinesi modelidir - Çift kazanlı filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok