2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Humus Makinesi

İmalatçısından en kaliteli humus makineleri modelleri en uygun humus yapma makinesi toptan sebze doğrama makinesi satış listesi sebze parçalama makinesi fiyatlarıyla sebze kesme makinesi üretimi püre yapma makinesi modelleri meyve öğütme makinası satışı
Humus Makinesi L9DIVME:Restoranlar için profesyonel humus makinesi fiyatları otel mutfaklarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik humus yapma makinası modelleri kafeteryalar için meyve sebze doğrama makinesi teknik şartnamesi lokantalarda kullanılan sebze püre yapma makinesi fiyatı özellikleri sebze kesme doğrama parçalama makinesi toptancıları humus makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.980,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Humus Makinesi L9DIVME

 Humus makinesi;

* Ölçüleri: 27x27x42 cm - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Kapasite: 9 lt
* Tek seferlik kapasite: 3 kg
* Kapasite/saat: 45 kg - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Hız: 600 - 3000 rpm
* Motor gücü: 1.1 kw
* Makina sessiz ve en yoğun karışımlar için yeterince güçlüdür - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Değişken hız özelliği mutfakta esneklik ve istenilen sonuçları elde etmenizi sağlar
* Inventer sürücüsü sayesinde yıllarca maksimum güç ve dayanıklılık sağlar
* Inventorlu AC motor, güvenilir değişken hız için en gelişmiş teknolojidir - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Uzun hazne borusu, yeni sızdırmaz conta ve kapak tasarımıyla sektördeki en yüksek sıvı kapasitesine sahiptir
* Ezme, püre, sos, macun ve mayonez için mükemmel soslar ve tarifler hazırlamanıza yardımcı olur
* Kullanıcı (oparatör) güvenliği en üst düzeydedir - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Eğer hazne ve hazne kapağının yerinde olduğu tespit edilmezse, makine çalışmaya başlamaz
* Kapak ve haznenin yerinde olduğunu kontrol eden sensörler ile güvenlik sağlanır
* Ce belgelidir - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Mutfaklarda sebze parçalama püre yapma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 9 litrelik humus makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, humus makinesi yedek parçaları (bıçağı,haznesi,kapağı,contası,göbeği v.b. humus makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal humus makinesi yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Humus Makinesi L9DIVME:Humus makineleri sebze doğrama makineleri sebze öğütme makineleri modellerinden bu ürün 27*27*42 cm ölçülerinde 9 lt kapasiteli saatte 45 kg sebze işleme kapasiteli humus makinesidir - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bu humus makinesi ile hızlı ve pratik şekilde humus yapabilir bıçak hız ayarlı olması sayesinde sebze parçalama, doğrama, kesme işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bu humus makinesi satışı haricinde farklı modellerde ve farklı kapasitelerde humus yapma makinesi, sebze doğrama makinesi, sebze parçalama makinesi, sebze öğütme makinesi ve sebze püre yapma makinesi satışımız da vardır - Humus makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ayrıca elinizde herhangi bir humus makinesi var ve arızalıysa veya humus yapma makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli sebze doğrama makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize humus makinesi bakımını onarılacak humus makinesi tamirini servisini yaptırabilir, humus makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel humus makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...