2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Çift Ocaklı Flambe Arabası

Çift Ocaklı Flambe Arabası:Çift ocaklı flambe arabası restoranlarda,otellerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir çift ocaklı flambe arabasıdır - Çift ocaklı flambe arabası ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz 0212 2370749
Çift Ocaklı Flambe Arabası 432:Çift ocaklı flambe arabası restoranlarda,otellerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir çift ocaklı flambe arabasıdır.Çift ocaklı flambe arabası ile ilgili bilgi almak için ya da bu çift ocaklı flambe arabası haricinde diğer flambe arabası modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Çift ocaklı flambe arabası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.100,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Çift Ocaklı Flambe Arabası 432

 * Ahşap gövde - Çift ocaklı flambe arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Laminat kaplamalı üst tezgah

 * 2 adet tek gözlü ocak - Çift ocaklı flambe arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Gaz emniyet ventilli

 * Çekmece - Çift ocaklı flambe arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Sos rafı

 * İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek - Çift ocaklı flambe arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ölçüler: E:57 B:135 Y:85 cm / 75 kg

Çift Ocaklı Flambe Arabası 432:Çift ocaklı flambe arabası restoranlarda,otellerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir çift ocaklı flambe arabasıdır.Çift ocaklı flambe arabası ile ilgili bilgi almak için ya da bu çift ocaklı flambe arabası haricinde diğer flambe arabası modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Çift ocaklı flambe arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok