2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Sıcak Çorba Potu

Kullananların tavsiyesi sıcak çorba servisi paslanmaz potu modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla toptan fiyat listesi çorba ısıtma potu teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Sıcak Çorba Potu OKYAY45:Ezogelin mercimek tavuk suyu çorba sebze çorbası gibi tüm çorbaları ısıtmakta ve sıcak tutmakta kullanılan son derece kaliteli sıcak çorba potudur - Sıcak çorba potu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.413,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sıcak Çorba Potu OKYAY45

* Komple 304 paslanmaz çelik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 8 litre kapasiteli
* Benmari sulu sistem ısıtma
* Otomatik termostat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Jel kap ısıtmalı
* Yük: 55 cm En: 40 cm
* Cihaz üzerinde uyarıcı ışıklı lambalar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 220V-50/60 Hz
* Isıtma gücü: 1500 W

Sıcak Çorba Potu OKYAY45:Lokantalarda restoranlarda otellerde çorbayı sıcak tutup sıcak çorba servisine imkan sağlayan 8 litre kapasiteli paslanmaz çelik sıcak çorba servis potudur - Sıcak çorba potu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok